Tričko – “too short

Hot

Tričko – “too short

$101.00$111.00

Vysoce kvalitní bavlněné tričko s trendy nápisem. Získáte záruku minimálně 120 praní bez poškození! ДОПОРУШУЈЕМЕ: Купете како национален избор за поддршка на МОЈА и 50% попуст на попуст за партнерство! Памучна маица со висок квалитет и трендовски натпис. Добивате гаранција за минимум 120 миења без оштетување! ПРЕПОРАЧУВАМЕ: Купете го вашиот лојален билет за повлекување на готовината МОЈА и уживајте во шопингот, со 50% попуст со нас и други партнери!

SKU: PT0003-2 Category:
Clear
  • Description
  • Size Guide
  • Additional information
  • Reviews (0)

Description

Vysoce kvalitní bavlněné tričko s трендовски национализам. Získáte záruku minimálně 120 praní bez poškození! ДОПОРУШУЈЕМЕ: Купете како национален избор за поддршка на МОЈА и 50% попуст на попуст за партнерство! Памучна маица со висок квалитет и трендовски натпис. Добивате гаранција за минимум 120 миења без оштетување! ПРЕПОРАЧУВАМЕ: Купете го вашиот лојален билет за повлекување на готовината МОЈА и уживајте во шопингот, со 50% попуст со нас и други партнери! [/ Vc_column_text] [/ vc_column]] Získáte záruku minimálně 120 praní bez poškození! ДОПОРУШУЈЕМЕ: Купете како национален избор за поддршка на МОЈА и 50% попуст на попуст за партнерство!Памучна маица со висок квалитет и трендовски натпис. Добивате гаранција за минимум 120 миења без оштетување! ПРЕПОРАЧУВАМЕ: Купете го вашиот лојален билет за повлекување на готовината МОЈА и уживајте во шопингот, со 50% попуст со нас и други партнери! [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row] Vysoce kvalitní bavlněné tričko е трендовски напис. Získáte záruku minimálně 120 praní bez poškození! ДОПОРУШУЈЕМЕ: Купете како национален избор за поддршка на МОЈА и 50% попуст на попуст за партнерство! Памучна маица со висок квалитет и трендовски натпис. Добивате гаранција за минимум 120 миења без оштетување!ПРЕПОРАЧУВАМЕ: Купете го вашиот лојален билет за повлекување на готовината МОЈА и уживајте во шопингот, со 50% попуст на нас и други партнери! [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row] Vysoce kvalitní bavlněné tričko е трендовски напис. Získáte záruku minimálně 120 praní bez poškození! ДОПОРУШУЈЕМЕ: Купете како национален избор за поддршка на МОЈА и 50% попуст на попуст за партнерство! Памучна маица со висок квалитет и трендовски натпис. Добивате гаранција за минимум 120 миења без оштетување! ПРЕПОРАЧУВАМЕ: Купете го вашиот лојален билет за повлекување на готовината МОЈА и уживајте во шопингот, со 50% попуст на нас и други партнери!  [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

external
sizechest(in.)waist(in.)hips(in.)
XS34-3627-2934.5-36.5
S36-3829-3136.5-38.5
M38-4031-3338.5-40.5
L40-4233-3640.5-43.5
XL42-4536-4043.5-47.5
XXL45-4840-4447.5-51.5

Additional information

Color

Black, Blue, Green, Indigo, Light-Blue, Red

Size

L, M, S, XL

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Tričko – “too short”

You've just added this product to the cart: